Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Kalendář bude během roku průběžně aktualizován a doplňován. :-)

Leden

> 14. - 15.1. Soustředění drezurní, parkurové, přirozené partnerství člověka a koně - Otradice u Náměště nad Oslavou

> 20. - 22.1. Soustředění s Petrem Doležalem, Jezdecký areál LaBohéme, Kamýk nad Vltavou

> 28.1.  Tradiční ples Selské jízdy Nechanice - Sportovní hala v Hnevčevsi, Hradec Králové

> 28.1. Jezdecký ples - Národní hřebčín Kladruby nad Labem

 

Únor

> 3. - 5.2. Kurzy s Esther Weberovou - Horka u Olomouce (více info)

> 11.2. Hobby závody - Praha, Císařský ostrov

> 13. - 15.2. soustředění před ZZVJ - Farma Heroutice (více info)

> 16.2. ZZVJ - Farma Heroutice

> 17. - 19.2. Kurzy s Esther Weberovou - Horka u Olomouce (více info)
> 24. 2. Rada plemenné knihy, seminář pro komisaře a čekatele - NH Kladuby nad Labem

> 25.2. Hobby závody - Praha, Císařský ostrov

> 25. 2. 11 Galavečer Českého turfu a ples Hipodromu Most
> 25. 2. Mezinárodní setkání chovatelů starokl. koní – seminář - NH Kladuby nad Labem
> 25. 2. Drezurní soustředění ve spolupráci s východočeskou oblastí ČJF  - NH Kladuby nad Labem

 

Březen

> 3. – 5. 3. Soustředění a kurzy jízdy se spřežením s Janem Jelínkem - NH Kladruby nad Labem

> 4. 3. Seminář jezdců spřežení ČR - NH Kladruby nad Labem

> 10. - 12.3. Kurz s Esther Weberovou - hala u Brna

> 11.3. Ponny Channel - Praha, Císařský ostrov

> 11.3. Koně na Žofíně - Praha

> 18. 3. Halové závody spřežení - Slatiňany – premiéra v ČR

> 18. - 19.3. Jezdecké závody ZM - ST - Praha, Císařský ostrov

> 20. - 22.3. Soustředění před ZZVJ - Farma Heroutice (více info)

> 23.3. ZZVJ - Farma Heroutice

> 24.3. Jezdecký ples Křečovice - Hostinec u Kohouta, Křečovice

> 25. - 26.3. Gymnastika pro koně - Honza Bláha - Tetčice

> 25. - 26. 3. Mezinárodní seminář jezdců spřežení – pro německou FN - NH Kladruby nad Labem

 

Duben

> 1. 4. Vytrvalost - ZZVJ - Rakvice u Břeclavi (JK Rakvice)

> 1. 4. Závody ve všestrannosti + pony - Heřmanův Městec

> 1. a 2. 4. Soustředění čtyřspřeží s Petrem Vozábem - NH Kladruby nad Labem

> 1. a 2. 4. Seminář a zkoušky základního výcviku jezdce spřežení – licence - NH Kladruby nad Labem

> 2.4. Dostihy - 81. Gomba Handicap Palác Flóra - Praha, Velká Chuchle

> 7.4. Kritéria mladých koní - Praha, Císařský ostrov

> 7. - 9. 4. Výstava koní – Praha, Císařský ostrov

> 8. - 9.4. Cena Hejtmana Pardubického kraje III. ročník - všestrannost - pony, ZK, Z - závodiště Pardubice

> 8. - 9.4. 1. kolo Českého skokového poháru S, T - Praha, Císařský ostrov

> 9.4. Dostihy - 49. Velká dubnová cena Rabbit CZ - Praha, Velká Chuchle

> 14.4. - 16.4. soutěže všestrannosti - kvalifikace Zlatá podkova - závodiště Pardubice

> 14. - 16.4. CSI* S-T - Praha, Císařský ostrov

> 15.4. Westernové soutěže C a JUJU Horka - Horka u Moravy

> 15.4. Vytrvalost - kval.předkolo Z, L, S, ST - Rakvice u Břeclavi (JK Rakvice)

> 15. - 19. 4. Soustředění pro jedno a dvojspřeží s C.Koniecznym, NH Kladruby nad Labem

> 16.4. Dostihy - Velikonoční cena Gansewinkel - Praha, Velká Chuchle

> 17. - 19.4. Soustředění před ZZVJ - Farma Heroutice (více info)

> 20.4. ZZVJ Farma Heroutice

> 20.-23. 4. Mezinárodní závody spřežení CAI-A 1, 2, 4, 1P, 2P, NH Kladruby nad Labem

> 22.4. Zahajovací překážkové dostihy, závodiště Pardubice

> 23.4. Halové drezurní závody Z-TT - Praha, Císařský ostrov

> 23.4. Dostihy - 32. Memoriál Rudolfa Deyla - Praha, Velká Chuchle

> 29. 4. Závody všestrannosti Heřmanův Městec

> 29. 4. Vytrvalost - kval.předkolo Z, L - Podsedice u Lovosic

> 29.4. Hobby závody - p. Vítek - Praha, Císařský ostrov

> 30.4. Dostihy - HSBC British Racing Green Day (17. Mem. prof. Michala) - Praha, Velká Chuchle

> 30.4. - 28.5. Seminář na téma vytrvalostní dostihy - JO Verušice, Žlutice

 

Květen

> 1. 5. Jezdecký den - NZ Topolcianky (SK)
> 5. – 7. 5. Závody spřežení - Semice

> 6. 5. Vytrvalost - kval.předkolo Z, L - Bzenec

> 6.5. Parkurové závody - Hipodrom Most

> 7.5. Dostihy - GRAND PRINC Květnový handicap - Praha, Velká Chuchle

> 7.5. Parkurové závody - Hipodrom Most

> 8.5. Překážkové dostihy, Velká cena, Italský den - závodiště Pardubice

> 13. 5. Dostihy - Memoriál VI. Smolíka, Hipodrom Most

> 13. 5. Městské slavnosti Slaný (můžete zde vidět i Českou barokní spol.)

> 13. - 14. 5. Parkury, Velká cena města Pardubic - VIII. ročník - závodiště Pardubice

> 13. - 14. 5. Vytrvalost - CEIOYJ ***, MČR-j - 120 km, CEI** 88 km - Zábřeh na Moravě, Stáj Kyselý (info zde)

> 14.5. Dostihy - 58. Jarní cena klisen Porcela Plus - Praha, Velká Chuchle

> 19.5. Parkurové závody - kvalifikace KMK

> 20.5.  Den koní - historické městečko Botanicus, Česká barokní společnost

> 20.5.  Den koní - W-Horse Ranch U potoka, Josefův Důl

> 21.5. Dostihy - 85. Velká jarní cena - Praha, Velká Chuchle

> 27.5.  Velká cena města Pardubic, XIV. ročník, I. kvalifikace na VP České pojišťovny, Britský den, z. Pardubice

> 27.5. Pohár náměstka hl. primátora Prahy Pony ZM, Z-S - Praha, Císařský ostrov
> 28. 5. Den koní a barokní akademie, NH Kladruby nad Labem (k vidění i České barokní spol.)

> 28. 5. Parkurové závody - Hipodrom Most

> 28. 5. Dostihy - 57. Velká květnová cena SKANSKA ŽS - Praha, Velká Chuchle

> 28. 5. Jezdecké závody ZM-L - Praha, Císařský ostrov
> 28. 5. Den koní, Slatiňany
> 30. - 31. 5. Výkonnostní zkoušky starokladrubských hřebců, NH Kladruby nad Labem

 

Červen

> 1. 6. Jarní třídění koní - NH Kladruby nad Labem
> 2. 6. Jarní třídění koní ve Slatiňanech

> 3.6. Dětský den - W-Horse Ranch U Potoka, Josefův Důl

> 3.6. Jankov  - otevírání nové naučné stezky - k vidění Česká barokní spol.

> 4.6. Dostihy - 55. Velká červnová cena TPG POST - Praha, Velká Chuchle

> 10.6. Městské slavnosti Písek, k vidění České barokní spol.

> 10.6. Patý dětský super den, závodiště Pardubice

> 10. 6. Dostihy - Cena Jezdectví - Hipodrom Most

> 11.6. Dostihy - Červnový pohár - Praha, Velká Chuchle

> 17.6. Velká cena PARAMO, a. s. (Memoriál mjr. M. Svobody) - II. kval. na VP ČP, Zlatý pohár, Ruský den - z. Pardubice

> 17.6. Jezdecké závody L-ST - Praha, Císařský ostrov

> 17.6. Slavnosti pětilisté růže - Český Krumlov - k vidění Česká barokní spol.
> 18.6. Westernové soutěže C a JUJU Horka II - Horka u Moravy

> 23.6. Hobby parkurové závody - Hipodrom Most
> 24. 6. Velký jezdecký den Kladruby nad Labem  - NH Kladruby nad Labem

> 24. 6. Oblastní přebor v parkurovém skákání /Z - S/, závodiště Pardubice

> 24. - 25. 6. Parkurové závody - Hipodrom Most

> 25. 6. Dostihy - 86. České derby SETUZA, a. s. - Praha, Velká Chuchle

 

Červenec

> 1. 7. Velký jezdecký den Kladruby nad Labem, NH Kladruby nad Labem
> 5. 7. Veřejný trénink v jízdě spřežením – pro mladé koně a jezdce, NH Kladruby nad Labem

> 9. 7. Dostihy - Cena Jockey Clubu ČR - Hipodrom Most
> 14. - 16. 7. Mezinárodní závody spřežení CAI-A - Nebanice

> 23. 7. Dostihy - OAKS Velká mostecká - Hipodrom Most

> 28. 7. Sternberská noc - zámek Jemniště - k vidění Česká barokní spol.
> 2.- 29. 7. Prázdninové týdenní jezdecké kurzy v Kladrubech, NH Kladruby nad Labem
> 28. - 30. 7. Mistrovství ČR v soutěžích spřežení - Šinkvice
> 15. 7. Skokové závody - Slatiňanech

> 15. - 16.7. Venkovní drezurní závody Z-TT - Praha, Císařský ostrov

 

Srpen 
> 4. - 6.8. Mistrovství Evropy mladých jezdců ve všestrannosti 2006 - závodiště Pardubice

> 19. 8. Dostihy - Velká letní cena - Hipodrom Most

> 25. 8. Rovinové dostihy, chovatelský den - závodiště Pardubice

> 25. 6. Hobby parkurové závody - Hipodrom Most

> 26. 8. Překážkové dostihy, Velká cena Pardubického kraje - III. kval. na VP ČP, Slovenský den, závodiště Pardubice

> 26. - 27. 8. Parkurové závody - Hipodrom Most

> 27. 8. Dostihy - 61. Charvát St. Lager - Praha, Velká Chuchle

> 28. - 29. 8. Zkoušky výkonnosti starokladrubských klisen – pro zemský chov ve Slatiňanech

 

Září

> 1. - 3. 9. Celostátní finále - kritérium mladých koní, závodiště Pardubice

> 1. - 3. 9. Závody spřežení - Bolehošť

> 3. 9. Dostihy - 70. Gerschův memoriál Conseq Finance Management - Praha, Velká Chuchle

> 9. 9. Dostihy - Cena ČSCHPMDK - Hipodrom Most

> 9. 9. Historické městečko Botanicus - slavnosti lukostřelců - k vidění Česká barokní spol.
> 8. - 10. 9. výstava Koně v akci 2006 - Pardubice

> 10. 9. Dostihy - Zařijový handicap časopisu Sirius Naut - Praha, Velká Chuchle
> 15. - 17. 9. výstava Kůň 2006 - Lysá nad Labem

> 16. 9. Překážkové dostihy, Velká cena - IV. kvalifikace na VP ČP, Francouzský den, závodiště Pardubice

> 16. 9. Historické městečko Botanicus - sokolnické slavnosti - k vidění Česká barokní spol.

> 17. 9. Dostihový festival - 28. VC Prahy a 28. VC českého turfu - Praha, Velká Chuchle
> 22. - 23. 9. Závody spřežení a ve všestrannosti, Heřmanův Městec

> 23. 9. Parfosní hon - závodiště Pardubice

> 23. 9. Jindřichův Hradec - Česká barokní společnost

> 23. - 24.9. Parkurové závody - Hipodrom Most
> 24. 9. Parforsní hon - NH Kladruby nad Labem

> 24. 9. Dostihy - 85. Svatováclavská cena Znovínu Znojmo - Praha, Velká Chuchle
> 25. - 26. 9. Zkoušky výkonnosti starokladrubských klisen – Slatiňany
> 27. 9. Podzimní třídění koní - Slatiňany
> 28. 9. Slavnosti sv. Václava - Hradec Králové
> 30. 9. Den koní - Nové Teliba

> 30. 9. Hubertova jízda, W-Horse Ranch U potoka, Josefův Důl

> 30. 9. Dostihy - Cena zimní královny, Podzimní cena - Hipodrom Most

 

Říjen

> 1. 10. Dostihy - 68. Cena zimního favorita Strikesport - Praha, Velká Chuchle

> 4. - 5. 10. Zkoušky výkonnosti starokladrubských klisen - NH Kladruby nad Labem
> 6. 10. Podzimní třídění koní - NH Kladruby nad Labem

> 7. 10. akce KONĚ NA JEVIŠTI - Milovice - k vidění Česká barokní společnost

> 7. 10. Rovinové dostihy , DOMEC, St. Leger - závodiště Pardubice
> 8. 10. Velká pardubická steeplechase - závodiště Pardubice

> 8. 10. Finále poháru nám. primátora hl. m. Prahy Pony ZM, Z-S- Praha, Císařský ostrov

> 14. 10. Dostihy - Českomoravská cena - Hipodrom Most

> 15. 10. Mezinárodní atletický kros v sérii EAA - závodiště Pardubice

> 15. 10. Dostihy - Memoriál Harryho Petrlíka - Praha, Velká Chuchle
> 21.10. Hubertova jízda, NH Kladruby nad Labem

> 21.10. Překážkové dostihy ČASCH - závodiště Pardubice

> 22. 10. Dostihy - Seriál Schaumann 2006 finále - Praha, Velká Chuchle

> 29. 10. Dostihy - 87. Cena prezidenta republiky Opera Peronica - Praha, Velká Chuchle

 

Listopad

> 4.11. Závěrečné překážkové dostihy -  závodiště Pardubice

> 5. 11. Dostihy - Listopadová cena elektrizace železnic - Praha, Velká Chuchle

> 7.- 12.11. Jezdecké závody ZM-ST - Praha, Císařský ostrov

> 12. 11. Dostihy - Zimní cena - Praha, Velká Chuchle

> 17. - 18.11. Pony Channel - Praha, Císařský ostrov